/Üye Ol
Üye Ol2019-05-21T15:09:45+00:00
[]
1 Step 1
Üyelik Formu
Adı Soyadı
Telefon
Şehir
Previous
Next
Farmasi’ye hoşgeldiniz!

Artık Farmasi’nin kazanç ve kariyer kapıları size de açıldı. Fakat Farmasi danışmanı olmak istemiyorsanız yine de kişisel ihtiyaçlarınıza %30 %40 indirimli fiyatlar üzerinden satın almak için sipariş formunu doldurmanız yeterli. Farmasi üyelik formunu doldurduktan sonra kısa zaman içinde sizinle iletişime geçilecektir.

Farmasi danışmanı olmak için yapmanız gereken ise Farmasi üyelik formunu doldurduktan sonra danışman girişine tıklamak. Danışman girişine tıkladıktan sonra ilk siparişinizi oluşturun. Ardından çevrenizdeki insanlara Farmasi’yi tavsiye ederek onları da Farmasi ailesine katılmaya ikna edin.

Bu şekilde hem alt grubunuzu oluşturacak, hem de yeni bir kazanç fırsatı elde etmiş olacaksınız! hem Farmasi’nin size sunduğu kariyer avantajlarından faydalanmak için ilk adımı attıktan sonra her şey çok hızlı gelişecek ve azimle, tutkuyla işinizi yaptığınızda başarı daima sizinle olacak!

Çevrenizdeki herkese Farmasi’yi tavsiye ederek onların Farmasi üye olmasını sağladıktan sonra grubunuzdaki üyelerin de yeni üyeler eklemesi ve siparişleri ile siz büyümeye devam edeceksiniz!

Böylece Danışman olarak başladığınız Farmasi kariyerinize müdür ve hatta daha yüksek pozisyonlar elde ederek başarı kapısını aralamış olacaksınız.