//Farmasi Üyelik Network Market

Farmasi Üyelik Network Market

Farmasi Network Marketin’de Üye Nasıl Bulunur?

Network Marketing, dünya çapında büyük işlem hacmi olan şirketlerin kullandıkları ve kendileriyle çalışan herkes için farklı olasılıklara fırsat tanıyan, alternatif bir ticaret sistemidir. Fırsat eşitliğinin ve ticari duvarların esnemesinin sağlandığı bu zengin alternatif içinde yer almanın, her ticari yapıda olduğu gibi kendine özgü kuralları vardır. Bu sistemin içinde yer alabilmek ve network marketingde üye bulma sürecinde başarılı olmak için, çalışma alanının ne getirdiğini ve onun özgün kurallarını anlamak gerekir.

Farmasi’de Nasıl Üye Bulunur?

Network marketing uzmanlarının bu alanda başarılı olmanın anahtarı için verdikleri çok basit bir cevap vardır: konuşmak. Evet, Network Marketing’de başarılı olmak için ilk ve en önemli adım, konuşmaktır. Çevrenizdeki herkese bu işi anlatmalısınız. Onların bu işe karşı önyargıları mutlaka olacaktır. Bunları anlamak ve reddedilmekten bıkmadan daha fazla kişiye bu işi anlatmak, Farmasi üye bulma sürecinde sizi başarıya götüren yolu açacaktır.

İletişim Listenizi Oluşturun.

İletişim listesi olmassa olmazlardandır , bu yeni işinizi kimlere anlatabileceğinizi belirten çalışma dosyanız olacaktır. Bu listede, bir şekilde tanıdığınız herkes yer almalı. Akrabalarınız, arkadaşlarınız, akrabalarınızın ve arkadaşlarınızın arkadaşları, sosyal etkinliklerde tanıştığınız insanlar ve belki hakkında hiçbir şey bilmediğiniz ama karşılaştıkça selamlaştığınız insanlar; yani herkes. Onları uygun şekilde tasnif ederek, 500 kişilik bir liste oluşturduğunuzda başarılı olmak için ne yapmanız gerektiğini görüyor olacaksınız.

İletişim listeniz için günde bir saatinizi ayırarak, listedeki herkesle iletişim kurup, bu işi anlatmalısınız. Yeteri kadar olumsuz cevap aldıktan sonra, bu işte profesyonelleşme yolunda emin adımlarla ilerleyeceksiniz.

Yazar |2019-05-20T02:20:56+00:00Mayıs 20th, 2019|FARMASİ|0 Yorum

Yorum Yapın