//Farmasi Herbal Line Yoğun Onarıcı Saç Maskesi

Farmasi Herbal Line Yoğun Onarıcı Saç Maskesi

Farmasi girişimcisi olmak, Farmasi ürünlerinin inceleme yazılarını okumak ve Farmasi Online Katalog’u incelemek için doğru yerdesiniz! Sitemizde hem tüm Farmasi Ürünleri’nin detaylı inceleme yazılarını okuyabilir hem de Farmasi Üyelik ve Kayıt Formunu doldurarak Farmasi Girişimcisi olabilirsiniz. Farmasi Girişimcisi olmak ürünleri katalog fiyatı üzerinden çok daha indirimli almanıza fayda sağlar.

Farmasi Herbal Line Yoğun Onarıcı Saç Maskesi
Farmasi kuru, yıpranmış, zarar görmüş, koparak dökülen, uçları çatallaşmış ve boya işlemi görmüş saçlara özel olarak ürettiği Herbal Line yoğun onarıcı saç maskesi ile saçlarınıza kaybettiği sağlığını geri kazandırmayı vaat ediyor!

Farmasi Pure Herbal serisindeki tüm saç bakım ürünleri tamamen bitki özleri ve vitaminler ile zenginleştirilmiş doğal içeriklerden oluşmaktadır. Farmasi saç bakım ürünlerinin hiçbirinin içerisinde silikonparaben ve SLS türevleri bulunmamaktadır! O yüzden saçlarınıza güvenle ve derinlemesine bir bakım sağlar.

Farmasi Pure Herbal yoğun onarıcı saç maskesi özellikle hasar görmüş koparak dökülen ve ucu çatallaşmış saçlara önerilir. İçerisinde;

  • Mor orkide,
  • Buğday,
  • Nar,
  • At kestanesi
  • Provitamin B5 bulunmaktadır.

Özellikle buğday saçlarınızı dipten uca besleyerek daha sağlıklı uzamasına yardımcı olurken mor orkidenin harika kokusu ile duş keyfiniz adeta bir zevke dönüşecek! Nar ise saç derisindeki sebumu dengeleyerek saçlarınızın çabuk yağlanmasını önleyecektir.

At kestanesi ve provitamin B5 ise koparak dökülmelere karşı muhteşem bir içeriktir. Farmasi Herbal yoğun onarıcı saç maskesi oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Şampuanlamadan sonra saçlarınızı boy ve uçlarına bir miktar uygulayarak parmaklarınız ile masaj yapıp bir iki dakika bekledikten sonra ılık su ile kolayca durulayın! Saçlarınızda kalıntı kalmaz ve dolayısıyla saçlarınız asla ağırlaşmaz..

Diğer sıradan saç maskeleri gibi saç diplerinde kalıntı bırakarak saçlarınızın çabuk yağlanmasına ve ağırlaşmasına sebep olmaz. doğal içeriği ile Haftada 1 gün kullanabileceğiniz yoğun onarıcı saç maskesi saçlarınızın daha sağlıklı ve parlak bir şekilde uzamasına yardımcı olur.

Farmasi Pure Herbal yoğun onarıcı saç maskesi 1109210 500 ml

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın

Yazar |2019-06-12T23:57:46+00:00Haziran 12th, 2019|Kişisel Bakım|0 Yorum

Yorum Yapın